İstanbul Lisan Merkezi

İLM Tüm şubelerinde (Bakırköy,Mecidiyeköy,Beşiktaş,Kadıköy) TOEFL-IBT yetkili sınav merkezidir.

İLM TELC (Uluslararası Almanca Dil Sınavı) yetkili sınav merkezidir.

İLM TEFL (Öğretmenlik Formasyon) eğitimi merkezidir.

İLM‘de Öğrenmek istediğiniz tüm dillerde (İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Çince) eğitim alabilirsiniz.

İLM‘de sizlere uygun gün ve saatte bir program mevcut bulunmaktadır.

İLM Bakırköy, Kadıköy, Mecidiyeköy, Beşiktaş olmak üzere 4 merkezi şubede eğitim vermektedir.

İLM’de eğitim; ana dili İngilizce olan yetişkinlere İngilizce öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, deneyimli, diplomalı ve sertifikalı yabancı öğretmenlerle verilmekte olup,deneyimli Türk öğretmenlerle de destek dersleri yapılmaktadır.30 yıllık bilgi birikimi, tecrübe ve İngilizce öğretmeni olan kurucusu ile konularında uzman, en az 6 yıl tecrübeli, RSA, CELTA, DELTA, TRINITY ve TESOL sertifikalarına sahip üniversite mezunu, pedogojik formasyona sahip, deneyimli Yabancı ve Türk öğretmenleriyle eğitim verir.

İLM‘de eğitim süresince Conversation Club, Grammar Club, Readers Club, Cinema Club, Multimedia Club ve Bilgisayar donanımlı sınıflardan, kütüphaneden ve TOEFL laboratuarından ÜCRETSİZ faydalanılarak eğitim pekiştirilir.

İLM İngilizce eğitimindeki 30 yıllık deneyimiyle genel İngilizce’nin yanısıra, akademik ve mesleki ingilizce, birebir eğitim, 7-12 yaş çocuk grubu öğrencilerine, şirketlere yönelik özel programlar sunmaktadır.

İLM’de TOEFL, IELTS, TOIEC, BULATS, YDS, TUS, FCE, GMAT, GRE sınavlarına hazırlık programları verilmektedir.

İLM sadece bir lisan öğrenme merkezi olmakla kalmayıp; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Almanya, Fransa, İsviçre’de Üniversite, Master Eğitimi, Yaz Okulları, Dil Okulları, Yaz Kampları, İnternship, Work and Travel, Work and Study, Maaşlı Staj ve Au Pair organizasyonları da yapmaktadır.

Dünya Standartlarında Eğitim

İLM’de ‘’Avrupa Birliği Akademik Standartları’na (Common European Framework) uygun 5 seviyelik eğitim sistemi uygulanmaktadır.

İLM’de öğrenci odaklı İletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method) uygulanmaktadır. Öğrencinin dört dil becerisi (Dinleme, Okuma, Konuşma ve Yazma) eşit ölçüde geliştirilmektedir. Bu amaçla eğitimler görsel ve işitsel araçlarla donatılmış sınıflarda yapılmaktadır.

Neden İLM?

TOEFL-IBT yetkili sınav merkezidir

TELC (Uluslararası Almanca Dil Sınavı) yetkili sınav merkezidir.

TEFL (Öğretmenlik Formasyon) eğitimi merkezidir.

Unordered & Ordered Lists

  • Dolor amet etiam a tortor amet imperdiet, congue purus velit.
  • Nulla auctor quam nec quam convallis. Donec quam leone.
  • Folutpat tempor tur duis mattis felis pellentesque suscipit ipsum.
  • Nam sed faucibus nunc erat volutpat. Aliquam semper massa.

Course Price

£2000
/per year

Knowledge is power!

Teach me!

Certifications

Google Certified
Microsoft Certified
Apple Certified